Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NTB jen pro dualstream

Zdravím, nejprve bych vás seznámil s mojí situací. Čas od času zapnu stream při hraní PC her. Vždy má stream vcelku úspěch. Problém ale jsou FPS, které se sníží a zatížení procesoru, které se zvýší. Výsledkem je pak pro pozorovatele na oko mírně trhaný a neplynulý obraz. Na toto konto mi byl doporučen dual stream (na PC hraní hry a na NTB zapnutý stram) a takzvaná streamovací (střihová) karta, která tyto dva počítače propojí a nezatěžuje procesor.
Nyní mám možnost zakoupit levně ntb, na kterém by bylo jen zapnuté vysílání. Utáhne to tento ntb?

AMD Athlon II Neo K145 1.80 GHz, 250 GB HDD, 2 GB, 11,6 palců, 1366 x 768 px, ATI Radeon HD 4225, Windows 10 Professional

Díky za reakce! :-)

Neuvedl jsi rozlišení ve kterém pracuješ. Notebook je velmi slabý.

Ta streamovací karta se má strčit do notebooku ? Musí tam na to být konektor.

Jestli dobře chápu něco vyplázneš za notebook, něco za streamovací kartu. Dohromady osum ?

Nebylo by jednodušší mít to všechno v jednom pc ? O moc dražší to asi nebude.