Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hodnota PC

Zdravim chcem sa spytat aku ma cca hodnotu tento pc?

Ryzen 3 2200g
ROG Strix rx 580 8gb RGB
RAM HYPERX 8GB DDR4
Doska ASUS PRIME A320M-K (DDR4)
SSD M2 120GB
HDD 500GB
BEDNA ZALMAN S5 RGB
ZDROJ SILENTIUM PC 500WATT 80PLUS BRONZE
WINDOWS 10 LICENCIA

Aj s monitorom AOC 24"?

Ďakujem za nazory.

Pokud by ses rozhodl teď hned koupit na alza.cz téměř úplně to samé (není to vůbec dobrá kombinace) tak sestava s monitorem vyjde na 15,5 K + licence windows. I přes současné zvýšení cen o 20-25procent kvůli kurzu.
Jenže jetý HDD 500 se prodává za méně než třetinu, 120g ssd je pitomost, monitor okolo 1000, zdroj max za půlku, windows na aukru za 50 a podobně.

Takže bych nabídl 7 a prohlédl si pořádně monitor. Max 8 pokud bych to chtěl i s monitorem.