Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC Sestava na hraní a práci

Dobrý den,

Budu brzy objednávat PC složil jsem si tento tak snad bude vše kompatibilní a fungovat jak má. Počítač Bude používán na práci typu: World,Powerpoint ale i na hry, a možná natáčení her v 1080p víc nepožaduji. (BUDGET max 30 tisíc), Ale pokud možno tak i míň než co mám teď přece jenom pokud to jde, sehnat levnější než co mám teď a najdete "Lepší/poměr/cena/výkon proč ne.

https://www.czc.cz/c95977pg12isr9aoqfdf52kqq9/seznam

Díky za kladné odpovědi. :-)

Grafiku - pridal bych par stovek za https://www.czc.cz/msi-geforce-gtx-1660-super-gaming-x-6gb-gddr6/277292/produkt - lip resene chlazeni, fakt tiche. Mel jem par ruznych "Gaming X" v rukach, jednu mam ted konecne i ve svem PC - a nevim o ni ani v zatezi. Jinak teda - k cemu je tam 1TB NVMe, a 500GB SATA SSD? Ma to pro vas takhle nejaky smysl?

Ad. chladic - dle mne je to vse zbytecne drahe, R5 3600 v pohode uchladi obycejny AC Freezer 34 aniz by byl slyset. Ale nic nezkazite lepsim, jen jsou to dle mne zbytecne vyhozene penize.