Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD - musím sloučit před formátováním?

Zdravim u kamose budu formatovat pc ale HDD ma rozdelenej na dve casti musim je prve sloucit?(a jak?)nebo to staci jen naformatovat a po formatu bude sloucenej?
diky za rady.
Změna kategorie, původně: Software
Změna předmětu, původně: HDD (karel)

Cetl jsem ten thread a nepochopil jsem, co vlastne chces.

1. pokud chces, aby mel kamarad jen jeden nerozdeleny disk, musis jej sloucit
2. pokud chces, ay mel rozdeleny disk, nemusis jej sloucit

Rozdelovani/slucovani disku na oddily nema nic spolecneho s formatovanim. Jsou to 2 nezavisle kroky. V prvnim kroku si reknes, jak bude disk vypadat - jeden oddil nebo vic oddilu.
Ve druhem kroku formatujes jednotlive oddily a formatovat muzes pozdeji kdykoliv bez zasahu do rozdeleni disku. Format se tyka vzdy jen jednoho oddilu. Pokud mas 2 oddily, naformatujes oba postupne.

Prostě naformátuj každou particii zvlášť, jednu po druhý a hotovo. Klaď smyslné otázky a ne takový neurčitý nic... A vubec, jak si vůbec můžeš dovolit někomu něco takhle slibovat, když nevíš, o co go...

:beer::beer::beer: