Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BIOS update ?

Dobrý deň, kúpil som si dosku Asus prime b450mk do ktorej som vložil ryzen 5 2400g a 2x8 GB ddr4 3000mhz ranky. Po zapnutí počítača sa vetraky roztočia , no počítač hlási no signál . Preto sa chcem spýtať či je potrebný aj BIOS update , poprípade kde môže byť chyba. Ďakujem

Zdravim , na koniec som prišiel na to , že s inými ramkami sa počítač zapne . Tie moje ramky sú aj na support liste maticnej. Ale ďalšia vec je , že tie moje ramky v inom počítači idú . Myslíte , že BIOS update by to mohol vyriešiť ? Ďakujem