Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smazání ovladače na display

Chtěl bych se zeptat, mám grafiku RTX 2070S a k ní přímo nainstalované ovladače které se jmenují podobně jako grafika, ´
jednou za čas však windows někdy při spuštění někdy je to náhodilé naisntaluje místo ovladačů k RTX ovladače které se jmenují "Microsoft Basic Display Adapter",
chtěl bych se zeptat jestli není možnost někde ve složce C:\Windows\System32\drivers nebo v podobných umístěních tento ovladač najít a smazat ho na dobro aby se mi už nikdy nemohl nainstalovat.
Do vyhledávání průzkumníka windows jsem zadával Basic a Display a podobné ale nenašlo mi to ten ovladač.
Jen se chci zeptat kdyby náhodou byl skrytý jestli jde nějak odhalit nebo popřípadě jinak vymazat tento ovladač.

A tvé ovladace Nvidia zmizi ?
Muzes z prikazového radku (WIN+R) spustit dxdiag.exe a nahlednou na polozku video/display jaké pouziva knihovny ?
Jestli tam vidis nvidia*.dll a pod nima model : driver model : "WDDM" ktery pouziva Windows tak to nech jak to je.

Nestacil jsem ti tam vlepit obrazek, u "Main Driver :" musis mit polozku které zacinaji na nvl* atd .dll a mimo jiné u DirectX musis videt DX12_* :
Jestli né, staci aby jsis aktualizoval ovladac tvé RTX : https://www.nvidia.com/Download/driverResults.aspx/159424/en-us
[90170-poradna-nv-png]

Do vyhledávání průzkumníka windows jsem zadával Basic a Display a podobné ale nenašlo mi to ten ovladač.

To spis ve "spravci zarizeni". Pravy klik na nabidku start → spravce zarizeni → Video karta.