Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DUAL-GTX1060-O6G

Ahojte,
mám DUAL-GTX1060-O6G a nejde obraz - black screen.
Monitor si ho ako zaznamená automaticky si nahodí konkrétny source a nepíše no signal no cable) ale stále čiernota.
Podarilo sa mi s ňou urobiť iba toľko, že som si ju pripojil do iného PC, kde sa najprv nezobrazovala ani v správcovi zariadení, no potom po nainštalovaný driveru sa zobrazovala ale s chybou (viď screen). https://ibb.co/3CkZJ0F
Myslíte, že bude grafický čip na karte KO?
Ešte taká vec, buď sa točia obidva chladiče, nuď ani jeden, ale sa točí len jeden.
Ďakujem

Podke popisu sem si to myslel. Jestli jde vratit je jasne co máš udělat.

Grafika musi zobrazovat od zapnuti pc, musi ukazat bios a podobně. Můžeš ji pro jistotu zkusit v jinem pc, zkusit jiny vystup {problemy s kompatibilitpu muzou byt treba pri propojeni pres displayport} nejjistejsi je vga/dvi nebo zkusit jiny monitor.

Chovani ventilatoru ridi kazda karta jinak, nektete stoji dokud se karta nezahreje, muue tocit i s jednim - tak by se muselo posoudit podle konkretniho modelu.

Pokud si s tim chces hrat odpojil bych disk at to zbytecne nestartuje do win {napajeni} a zkousej zapinat. Mozna jeden z deseti pokusu vyjde.

Myslíte, že bude grafický čip na karte KO?

V jakém stavu je na té GTX PCIe konektor ?

Z bazošu kupovaná...

BAZOŠ, to může byt cokoliv, podezřívam ze problém se mohl už vyskytovat u původního majitele který se ji chtel zbavit.
Můžeš poskytnou alespoň základní informace zobrazené třeba v GPU-Z ? https://www.techpowerup.com/download/techpowerup-gpu-z/

PS: Jestli ty problémy zobrazoval i v jiném PC, provedl bych reklamaci, to programem neopravís, s výjimkou VBIOS ale to jen v případě ze předešlí majitel prováděl flash.