Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Otevírání prohlížeče po zapnutí Fiaharam

Zdravím, po spuštění pc se mi otevře edge a v něm poivná stránka fiaharam. Už jsem zkusil snad vše odinstalovat, po spuštění vše vypnout ale stále nepomáhá. Je vidět že se vždy po spuštění po chvíli spustí jako něco v příkazovém řádku problikne a otevře se prohlížeč. Nevíte nědo co s tím?

díky

jestli máš jako výchozí edge, ten skript bude mít tvar zhruba: "start http://www.nebo.adresa/stránka.html"
samotné jméno prohlížeče tam být nemusí.
zkontroluj položky "po spuštění", zaměř se na obsah těch co začínají rundll32... nebo končí ...vbs, .bat, .cmd

nebo dej rovnou všechny položky v po spuštění zakázat, stejně tam jsou zbytečnosti.

ms autoruns -> záložky: logon (po spuštění), scheduled tasks (naplánované úlohy).
bývá nadlidským úkolem přesvědčit dotyčného, ať si roztáhne sloupec s umístěním programu na disku, ať vidí celou cestu.