Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zapojení harddisk v routeru

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat do routeru jsem zapojil externí harddisk 1 TB.
Když přejdu do nastavení Routeru tak ho vidím.
Ale co dál?

Jak se k němu z PC můžu dostat abych mohl ukládat data do něj.

Router mám TP-LINK N600 bezdrátový dvoupásmový gigabitový VDSL2 modemový směrovač
Model č. TD-W9980B

Děkuji za Vaši radu a pomoc

sestřih komentářů:

Tam se nikdo nedostane a i kdyby nejsou na tom důležité data.
milovníci kamer si s oblibou povolují přístup zvenčí - a tím bývá dílo dokonáno.
Je možné se k harddisku připojit v práci nebo v internetové kavárně.
A jak to poznám nebo kde to najdu zda je IP veřejná.

zapomeň na jakoukoliv bezpečnost.