Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zjištění ip adresy

Dobrý den, blbe jsem naletela jednomu podvodnikovi, muze zjistit policie jeho adresu ? Bohuzel pouzival mail@gmail.com..to je asi zbytečne chodit a udelat ze sebe jeste vetsiho blbce na policii..pozor na tento mail,
RBC Royal Bank Of Canada <rbcroyalbankofcanadaonline@gmail.com>,Roland Mikel <rm218040@gmail.com>
Cgybama se clovek uci, kdybych se podivala lip, nejdriv odpovedel na inzerat cesky pod tim rm218040@gmail.com a pak zacal psat jako novy zajemce roland...?

Rolanda tipuji na takového toho dědice obrovského bohatství, který k němu ale nemá ze své země přístup a potřebuje rychle peníze na cestu do EU a pak se s dárcem o miliardové dědictví rozdělí. 8-)

PayPal jediná šance, ale obávám se, že tohle šlo převodem nebo kartou. :-/

Dříve šla IP adresa odesílatele najít v hlavičce odesílatele v mailu pro určení aproximativní polohy (nevím jak to jde dnes).
Nebo jsi mu mohl poslat, vrátit mail s přílohu třeba o potvrzení platby aby to otevřel s virem pro aktivaci WEB_Cam, k přístupu na jeho PC (nigerci používají zpravidla notebooky co mají integrovanou Webku nebo PC s WEbkou pro tahání peněz ze starších bohatých švýcarky a francouzek), najit citlivé informace v notebooku, vyfotit ho a poslat mu jeho fotografii, i když to k zadržení nepovede, možná to vyvola jistou paranoii.