Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem JBL Flip 3 nejde parovat ani reset

Ahoj, mam problem s reproduktorem jbl flip 3, kdyz se chci pomoci tlacitka bluetooth prepnout do bluetooth discovery mode pro parovani nic to nedela, stejne tak nic nedela ani kombinace tlacitek volume up + phone na hard reset. Hledal jsem vsude mozne po netu a vyzkousel par rad ze zahranicnich serveru, zadna pro me ale nezafungovala, vyzkousel jsem i oddelat kryt jestli nahodou netlaci na tlacitka moc jako v jednom z navodu ale nepomohlo. Reproduktor jinak jde zapnout, vydava i startup zvuk, nabiji a tlacitka se tvari ze taky funguji, je mi zahadou proc tedy nejde parovat, kdyby se s tim nekdo setkal byl bych rad za radu diky za odpovedi :)

Niekedy je aj problem s tym,k comu chces bt reproduktor pripojit,mnohe lacnejsie telefony alebo velmi lacne bt adaptery pre pc podporuju len prenos jednoduchych dat ako zaloha kontaktov,prenos obrazkov a spol a nepodporuju a2dp rezim potrebny pre prenos audio signalu....