Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se cele seka

Zdravim. Pri hrani i beznem pouzivani laptopu se obcas ozve zvuk, jako kdyz se pripoji a odpoji USB , pritom zadne USB ani zadny jiny HW nepripojuji. Po tom , co se ozve tento zvuk oznameni, se zacne cely pocitac strasne sekat, kurzoz mysi preskakuje, trha se obraz a laptop musim uvezt do rezimu spanku a po probuzeni funguje chvilku normalne, potom se ozve ton oznameni pripojeni USB znovu a je to tu zase. Zkousel jsem googlit ale nikde nic.

Jedna se o Gigabyte P35W V3, vsechno je aktualizovane, preinstalovany windows 10 z originalniho webu Microsoft, ovladace grafiky aktualni.

na nejvýkonnější zátěž pc (hry) používáš stupidní notebook před-před-před-loňského hardware.
nepíšeš konkrétní údaje, doufám že nejde o low-end shit se 4gb ram.
podle tvého popisu jde o tvou vlastní instalaci. 95% domácích instalatérů má nasrané v rukách a jak to čtu, taky netušíš nic o instalaci ovladačů.

takže po tisící první: kterým ovladačem jsi zahájil instalaci? myslím, že nefunkční odpověď (grafika) je jasná už předem.
už mě ty dokola stejné dotazy přestávají bavit.