Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Case na PC (vetraky)

Ahoj budou bohate stacit 2 vetraky v case pro gtx 1650 super + ryzen 5 2600? Nekdo mi tvrdil radeji 3 (to se mi zda moc, kdyz znamy ma 3 ale pro ryzen 7 + 2080) a nekdo ze i 1 vetrak postaci... Jde mi o co nejlepsi teploty, nizsi hluk. 1 vetrak mi je jasny ze se bude tocit o mnoho vic nez 2.

Diky

Ještě dodám, že cable management může airflowáckou snahu podpořit nebo i zhatit.

------
Spousta lidí honí CPU a GPU, ale nehledí na takové hlouposti jako je skříň, zdroj a motherboard. Přitom tohle je základem pro bezkonfliktní provoz zbytku sestavy. Pořádná "neatraktivní" skříň, ideálně z tlustého hliníkového plechu s logikou "vpředu dole nasávej, vzadu nahoře vyfukuj" bohužel často prohraje souboj s blikajícím cirkusem z papíru, s 10 dírami pro přídavné ventry a hlavně s okýnky, aby bylo vidět i blikání vevnitř. Jeden by z toho blikal - vlastně blinkal. Každý strůjcem svého štěstí.

Jestli mas bocnici z plechu nebo z pruhledneho plastu je vzhledem k airflow uplne jedno. Ja mam PC taky s oknem a LED paskama - jednobarevny, jeden pasek zelena a druhy cerveny. Ovladani intenzity podsviceni mam na potenciometr - kolecko na prednim panelu. Jiste, je to blbost, ale kdyz uz mas v PC vsechno co chces a uz nevis co by, tak i LED pasek potesi. :-)

Zalmana tuším nikdy. Co se týče Frontiera tak konstrukce je solidní, kdybych ji tady ještě měl poměřím plechy. Co je slabé místo tak samozřejmě to plexi, to není na nějaké časté demontáže, musí se hodně opatrně dotahovat šrouby aby to neprasklo. Ventilátory 3x F12 pwm v Argusu nastavené na 30% přední, 35% zadní (500RPM +-) PSU BQ system power 400W, GK MSI 1060, CPU Fan Freezer 34, takže co se hluku týče tam bys slyšel trávu růst.
Kdybych ji měl hodnotit od jedné do deseti mezi bednama kolem toho litru, tak 8 bych dal 8-)
http://blog.naver.com/PostView.nhn?blogId=wkkim79&logNo=221065937319&redirect=Dlog&widgetTypeCall=true