Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyber telefonu cena/vykon

Cau hledam telefon s nejlepsi vydrzi baterie to je pro me hlavni podminka ale samozrejme nechci jen nejvetsi baterii na ukor ostatnich veci (spatne fotky,poruchovy,nepodporuje neco noveho,....) netravim na telefonu 24/7 a co kazdy rok by bylo nejlepsi vymenit baterii jako u meho nynejsiho telefonu Honor 10 lite ktery vydrzel prvni 2 tydny den a par h a doslo to pomalu k pul denni vydrzi sotva VSE vypnute (poloha,bluetooth,data,tovarni nastaveni,....) takze nehledte na nic jineho jen na podle vas nejlepsi telefon s pomerem cena/vykon ale hlavne velka baterie cenovy strop 10 tisic kc

Proste vyberes telefon s co nejvetsi kapacitou baterie a zaroven se drz osvedcenych znacek. Cinske krumpy obvykle setri prave na baterii a odejde velmi rychle. Treba u Samsungu ti baterka vydrzi jako nova minimalne ten rok a i potom jde do kytek jen velmi pozvolna. Ja mam Samsung Galaxy S5 a stale s puvodni baterkou, sice je tam uz nejaky pokles kapacity znat, ale vem si, jak je ten telefon stary.