Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor Asus servisne menu

Dobrý den, vedel by niekto prosím poradit ako vyvolat servisne menu na monitore Asus VA24EHE ? Menu+Power nefunguje, chcel by som v nom spravit nieco s farbamy a jasom na tomto neskutocne shitnom monitore ktorý zároven nikomu neodporúčam.
Vopred dakujem, myslím že tu to niekto bude vediet.

Vdaka za odpoved ale myslel som servisne menu ktore sa na niektorých monitoroch aktivuje stlačením Menu+Power. V standartnom osd menu nieje napr. nastavenie gamma -ktorú som síce znížil cez software grafiky ale chcem to mat nastavene "napevno" v monitore. Tak isto v servisnom menu ma byt polozka autocolor na ktorú som zvedavý. Cez SM som si už pomohol pri monitore LG, tv Samsung, ale do tohto asusu sa neviem dostat.

Vdaka. Nerozumiem tomu "schovácí" ale asi myslíš servis menu. V bode 3.1.2 som vybral ten najtmavší režim-krajina ale aj tak som musel znížiť gammu cez software nvida. Chcel by som skúsit upravit nastavenia v monitore cez SM aby aj pri pripojení na iný pc "svietil" stále rovnako a nemusel ho softwarovo ladit. Našiel som aj fotky servis menu Asusu ale nie môjho typu, a ako sa do SM dostat tam bohužial napísane nebolo.

Tohle je na VG248QE:

Překlad z translátoru:

Jak vyvolat servisní nabídku:

Nechte monitor připojit k platnému zdroji signálu.
Do servisního menu lze vstoupit tak, že při zapínání monitoru stisknete tlačítko nabídky.
Jakmile monitor zobrazí obrázek, lze tlačítko nabídky uvolnit a znovu stisknout, aby se zobrazilo servisní menu.

https://translate.google.cz/translate?hl=cs&sl=en&u=https://display-corner.epfl.ch/index.php/ASUS_VG248QE&prev=search