Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nazor na pc zostavu

Dostal som od znameho nepotrebny pc myslite ze sa bude dat este nejak vylepsit popripade pomenit sby slapal na novsie hry? Dakujem za odpovede konfiguracia je Kingston HyperX DDR3 32GB (4x8GB) 2133MHz XMP CL11 HX321C11SRK4/32
PROCESOR AMD FX 8320E 8JADRO VYKON 4.0GHZ DA SA TAKTOVAT MYSLIM AJ DO 5GHZ
GRAFICKA KARTA JE ATI RADEON HD 7770
SSD SATA SSD WD BLUE 250GB 3D NANO
HDD SATA 6.0GB,S 1terabajt
APPROX ZDROJ 650W
CHLADIC COOLER MASTER
DVD-ROM
WINDOWS 10

DirectX 12 procesor neutahne, ale spousta pomerne novych her (okolo 2016) maji i DirectX 11 a tam ten procesor staci. Spis bys mel upgradovat grafickou kartu. Nejaka GTX 1650 Super by nestala az tak moc a umoznila by furt ty nove hry aspon na nizke detaily dat. Nicmene tvuj zdroj ani tuhle grafiku moc nemusi prezit a taktovani procesoru uz vubec ne. Zdroj bych teda vymenil jako prvni.

Zhruba 6 let stará sestava s novým SSD.

PROCESOR AMD FX 8320E 8JADRO VYKON 4.0GHZ DA SA TAKTOVAT MYSLIM AJ DO 5GHZ

To asi ne, víc jak 4,2-4,4 ghz nedáš a bude problém to uchladit, spotřeba stoupne o 90W. Nemá smysl.

Jak už napsali předemnou - grafiku a bylo by vhodné preventivně vyměnit i zdroj.

Zdroj objednany ZALMAN 600W novy pride a grafiku som objednal tiez msi radeon rx580 8 gb tak uvidime co to vysoli z toho pc poskusam odtestujem uvidime hej je to starsia zostava s tym pocitam uvidime co z toho bude aspon na tie bezne hry ako gta 5, fortnite, tomb raider by to mohlo stacit ;)

Dost znamych ho ma v pc zalmana a nikdy s nim nebol problem takze risknem to uvidime a co sa tyka grafiky nechcem do toho pc uz moc investovat tak som kupil nieco lacnejsie a starsie nieje to ziadna provokacia ani sranda :)

Jak uz jsem psal grafiku GTX 1650 Super, kterou stale dokazes s tim procesorem vyuzit a nezere tolik jako mene vykonny RX580.

Zdroj nejaky cenove prijatelny Seasonic nebo BeQuiet, hlavne ale neco, co na sobe nema znacku 650W nebo 600W jako tvuj minuly a soucasny zdroj a pritom to pri zatezi nad 350W zacne horet. Hlavne teda ten procesor netaktuj, protoze to zacne zrat tolik, ze to zdroj neustoji.