Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na vypalování MP3 pro Win7

Dobrý den. Jdu za Vámi s prosbou:
mám starý noťas, na kterém mám nechaný Windows 7 a potřebuju na něm přepálit písničky ve formátu mp3 na CD. Nějaký český, bezplatný, jednoduchý program (Ashampoo, nebo něco takového), pomocí kterého by se mi to podařilo přepálit??
Předem dík za rady a tipy.

normální možnost je naházet mp3 na datové cd a vypálit jako obyčejná data. nějaké stupidní vypalovadlo má v sobě i windows, ale používal bych to nerad. lepší sw viz karel.

horší možnost je, když tazatel chce, aby s toho vypalovací program udělal 74min audio cd. spotřeba cd stoupne a je to k ničemu.