Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vzduch alebo vodne CPU

Co je podla vas lepsie Vzduch alebo Vodne mam AMD FX 8320E a mam tam zaklad chladic co dosiel s tym pred casom a chcem tam dat bud vežu vzduchom alebo vodne ale neviem co by bolo lepsie a aky typ dakujem za info

alebo radsej kupit dvojity ten blok z dvoma

FX 83** jestli to máš na hry, nedosáhneš o nějak lepším výkonem ani na 5Ghz, za ty peníze co chceš vkládat do watercoling uz máš s menším doplatkem normální CPU.

Už je to hodně dávno, jsem AMD FX 81** které se mi valelo v el. odpadním hrobě použil na server / NAS.
Na desce byl prepinac na LOW_POWER kde jsem byl na nejakém 1.5Ghz na 35-40W, tam to CPU ještě v té době nějaký smysl davalo, ale dnes utrácet a vkládat do toho peníze je opravdu zbytečnost a jestli na hry, tak to už tuplem totální bottleneck.