Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nero Cover Designer

Dobrý den, potřebuji samotný Nero Cover Designer na vypálení vytvořenéhé obalu na DVD je to někde stažení ale jen samotné bez celého Nera? Díky

protože mám už soubor .ncd (obal na DVD)vytvořený v Neru a chci ho od kamaráda, který má barevnou tiskárnu vytisknout ale on mi říkal že to u něj nejde otevřít tak si myslím že tam má v PC verzi Nera, kde asi není Nero Cover Designer