Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vztah možné download rychlosti na zvolené utilizaci upload rychlost (ADSL)

Dobrý den , reaguji . a . zároveň přibaluji dotaz k tomuto dotazu.

Jak závisí dostupná maximální rychlost downloadu (v procentech k max.možnému downloadu) na aktuální hodnotě upload komunikace (v procentech vztažených k maximálnímu uploadu) na připojení ADSL?

Závisí to na absolutních hodnotách rychlosti (ích) připojení nebo ne?

JJ, to je u VDSL dost velký problém. Řešení je kromě zbavení se tohoto předraženého připojení dát rate limiter na upload. Myslím, že 75% by mohlo stačit, ale nevím jak je to ve skutečno....

To zrejme nevypočítaš ani nezistíš, pretože pri pozeraní len na IP nevidíš nižšie vrstvy. Napríklad ADSL ide na ATM protokole. Chybovosť na najnižšej vrstve zapríčiňuje rozdiely v tom, akú rýchlosť to na TCP ukazuje.