Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co nejlevnější pc sestava - je kompatibilní?

Zdravim, je tento seznam kompatibilní?

https://www.czc.cz/264415,258360,257710,268174,213703,201544,268175/kody

Jedná se o počítač především na CS:GO a LoL, všechno navíc je příjemný bonus (a dle benchmarků si tato iGPU vede dobře i v novějších hrách, mluvíme-li v potaz low detaily a 30 framerate).
Moje otázka tedy zní, zda tyto komponenty sedí v pořádku a nebude problém (Finanční strop je 8.000, kdyby cenu někdo ještě trochu osekal, dlužím mu pivo).
Děkuji
Změna kategorie, původně: Hardware. Sestava je sestava. (karel)

Zdroj za podobnou cenu byste volil jaký? U RAM jsem udělal chybu, má tam být pouze 2x4gb, ta jedna samostatná RAM je tam navíc. Je nějaký podobný, klidně HDD s větší velikostí, ale za podobnou cenu? BIOS základní desky bych obstaral poznámkou u CZC, aby při sestavování nahráli nejnovější verzi.