Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vega 64 LC?

Dobrý den , chtěl bych vás poprosit o radu.
Mám možnost si koupit Radeon Vega 64 Liquid Cooling z bazaru za cca 7000Kč, s tím že karta byla ještě v Lednu v záruce a od toho člověka dostanu záruku 1 měsíc na vyzkoušení a případné vrácení peněz.
karta by sloužila převážně na hraní her typu Gta V , Witcher , Kingdom come. Je to smysluplná koupě a má smysl o tom uvažovat ?

Moje současná sestava Sestava :
GIGABYTE B450 AORUS ELITE
Ryzen 5 3600
XFX RX580 XXX version
Corsair 16GB KIT DDR4 3600MHz CL18 Vengeance RGB PRO Series
Corsair Force Series MP510 480GB + Seagate 2TB
Seasonic Focus 650 Gold Semi-modular

P.S. u toho zdroje se trochu bojím , ale pán mě uklidnil , že má taky seasonic 650W a že vše v ppohodě, případně že kartu přiveze a zkusím nějaké stresstesty a kdyby systém padal tak si ji zase odveze a nic nebudu platit.

Děkuji moc všem

Samo o sobě to není až tak špatná koupě, ale... za podobné peníze se dá koupit bazarová GTX 1080, která má podobný výkon (záleží na hře, někde mírně navrch, někde mírně pod) a žere polovinu.

Zdroj by měl být v pořádku, tohle naštěstí není Focus Plus, který ač je sám o sobě výborný zdroj, má trochu pošahané OCP a při kartách jako Vega se občas vypíná. (Vega dokáže krátkodobě mít aktuální spotřebu klidně 40 A = 480 W)

Pokud však máte tyto možnosti záruky a chcete jít do AiO karty, zdá se to jako vcelku férová cena, obzvlášť, když nabízí tyto možnosti testování. Pokud by k tomu tedy došlo, PC pořádně zatížit vším, čím to jde (i procesor) a nechat to nějakou dobu běžet.