Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Premiovy modem UPC

Zaujíma ma, či je možné využit tento modem COMPAL CH7465LG aj mimo UPC, proste ak stahujem na adresu kde UPC nedosiahne, prípadne uplne mimo republiku, dík za rady

Premiovy znamena, ze stoji vic penez, ne ze je kvalitnejsi. ;-)

Ja treba mam ten Technicolor TC7200, pouhe dve zranitelnosti, ale mam za nim jeste vlastni router, taky bude mit nejake zranitelnosti nakonec jako vetsina routeru, kterym vyrobce nabizi update v lepsim pripade 2-3 roky a pak konec. Zase si ale rikam, ze by to nemusely byt na obou stejne zranitelnosti a tak by se na me musel nekdo hodne moc zamerit, aby se ke mne dostal.