Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PS4 zobrazuje 'rozbitý' obraz

Zdravím. Zapnul jsem dnes jako vždy ps4 a uviděl jsem tohle. Když připojím ps4 do monitoru u pc funguje normálně. Stejně jako tv funguje normálně když ji přepnu na normální tv z antény. Vyměnil jsem hdmi kabel a je to pořád stejné. Nemam uz nejmensi tuseni cim by to mohlo být. Nejaky rady prosím? V priloze jak vypadá ps4 pripojene k tv.

Jedinou možností asi je zapojit PS4 do jiného portu televize.
Když to bude blbnout pořád, tak zkusit zapojit jiné zařízení do televize.

Pokud to blbne jen v TV, tak bych podezříval nějaký převodník v HDMI TV.
Proto bych doporučil zkusit zapojit něco dalšího do TV (přes HDMI) na zkoušku.