Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Heslo email

Dobrý den
Co mohu vše udělat pokud mi nejde přihlásit heslo na emailu. Čatoval jsem s podporou několikrát záchranné jméno herce aj. si už nepamatuji napsal jsem 4 poslední emaily a nic. Je to teda napadené hekrem hlásí se to někde? Děkuji za každou radu. r.k.

Dobrý den
zatím to pořád nabízí zadejte odeslané emaily odeslal jsem 10 a nic, jednou tam skočil eror 404 vada na našem servru.
Taky jsem udělal nový email a zadal heslo které jsem večer chtěl změnit a ono to nešlo napsalo zadal jste špatné heslo? to původní k těm novým heslům. r.k.

To nic to nevadí pokud se díváte do té gule. V prvním odstavci píši k problému danému výše a v druhém odstavci co mi doporučil, jak jsem psal, seznam podpora " založte nový email" a v tom novém se opakovala chyba v tom že nešlo udělat změnu hesla i když na ten nový email se lze normálně přihlásit!? jinak mě omluvte pane fleg jsem jen uživatl pc. r.k.

Ano, na lampárně registrují všechno.

Pokud ti emailový účet někdo napadl a odcizil (změnil heslo), můžeš mít doma třeba 10 počítačů s NODem a bude ti to platný jako mrtvýmu tatranka.

Jediný možný způsob je řešit to s podporou provozovatele konkrétního freemailu. Tady to za tebe nikdo nevyřeší.