Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Java - GUI spring aplikace

Zdravím,
potřeboval bych radu od nějakého java experta. Potřeboval bych přes Main spustit třídu která obsahuje GUI pro aplikaci. Jedná se o Spring boot aplikaci a pro GUI používám swing. Nějak jsem se v tom zaseknul a nevím jak pokračovat dál. Věděl by někdo? zkoušel jsem v Mainu udělat
JFrame frame = new HouseGUI("Smart house");
ale pokud použiju frame.setVisibility(true), tak prý intelliJ nezná metodu setVisibility() taakže moc nevím..

// Main
package com.panzenowski;

import org.springframework.boot.SpringApplication;
import org.springframework.boot.autoconfigure.SpringBootApplication;

@SpringBootApplication
public class Main {
    public static void main(String[] args) {
        SpringApplication.run(Main.class, args);
    }
// GUI
package com.panzenowski;

import javax.swing.*;

public class HouseGUI extends JFrame {
    private JButton btRooms;
    private JButton btStatistics;
    private JPanel mainPanel;

    public HouseGUI(String title){
        super(title);
        this.setDefaultCloseOperation(JFrame.EXIT_ON_CLOSE);
        this.setContentPane(mainPanel);
        this.pack();
    }

    public static void main(String[] args){
        JFrame frame = new HouseGUI("Smart house");
        frame.setVisible(true);
    }

přišel jsem na to, pokud by to někoho zajímalo, spring aplikace se spustí i přes GUI, takže jsem v GUI udělal tohle

    public static void main(String[] args){
        SpringApplication.run(Main.class, args);
        JFrame frame = new HouseGUI();
        frame.setVisible(true);
    }