Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde sehnat fungujici ovladace na notebook?

Zdravim, nemuzu sehnat fungujici ovladace na notebook, preinstaloval jsem cistej windows 7 64Bit,

bohuzel na strankach vyrobce notebooku nejdou k dispozici, jsou smazane...

zkousel jsem nainstalovat ovladace intel hd 520 z intel stranek, sice to slo nainstalovat, ale pak mi to napsalo error po resetu " winSAT ERROR" kdyz kliknu ve windowsu na intel hd control panel tak se mi ukaze ze program neodpovida a ze bude ukoncen, neda se tam ani dostat, ovsem v device manageru to pise ze funguje spravne, jenze nefunguje... Zkousel jsem na tom nfs carbon hru z roku 2007, a ta teda nesla moc plynule, kdyz dam ve windows 7 v systemu " Rate this computer" tak se to nacte do pulky, a pak se to sekne, ze mi to radsi ten ntb neohodnoti, nainstaloval jsem pak ovladace na nvidiu ze stranek nvidia, 940MX, nainstalovali se v pohode, ale zase jdu na control panel a zase to napsalo ze program neodpovida, proste celkove to nejak blbne... ale v device manageru to pise ze 940MX A HD520 fungujou v poradku, kdyby fungovali v poradku tak by mi to furt nepsalo errory, a nesekala by se na tom i 14let stara hra, vazne nevim co stim, budu doufat ze mi nekdo poradi...

Notebook: Voyo i7
i7 6500U
8Gb RAM DDR3L
nvidia geforce 940MX
Intel hd 520

Diky vsem za pomoc, uz nevim co stim, na predeslem windowsu(10) se zase pro zmenu neukazovalo ze je nejakej control panel nainstalovanej, notebook se tvaril jako kdyby jsem ani nic neinstaloval snad kdyz jsem nainstaloval intel HD 520.

Stare hry snad z roku 2010-2013 na tom jdou tak na 5- 20FPS na nejmensich detailechi i rozliseni, takze neverim tomu ze vse v poradku..
Změna kategorie, původně: Hardware. Notebook je notebook. (karel)

nekoupil, dostal jsem ho, od cloveka ktery ani nevi co jsou ovladace, mam pocit ze to tam mel se zakladnima ovladacema od windowsu...

edit: po installu intel hd ze stranek intel hd 520 pro i7 6500U mi napise windows toto po resetu:

gfxEM Module Has stopped working.

Problem Event Name: APPCRASH
Application Name: igfxEM.exe
Application Version: 6.15.10.4542
Application Timestamp: 580e56eb
Fault Module Name: igfxDH.dll
Fault Module Version: 6.15.10.4542
Fault Module Timestamp: 580e56e1
Exception Code: c000001d
Exception Offset: 0000000000066111
OS Version: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Locale ID: 1029
Additional Information 1: 90be
Additional Information 2: 90be4a3806fb6b7fd9474f29d0aff404
Additional Information 3: 2d56
Additional Information 4: 2d5634c46b0f67b4679cde2ed8114467

Read our privacy statement online:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0409

If the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:
C:\Windows\system32\en-US\erofflps.txt

zrovna pred chvili jsem ten prvni link nasel, zkusil jsem, intel hd tedy uz funguje, ale je tu dalsi problem, ted je zas problem s nvidia, nefunguje control panel, vse je nainstalovane, ale jakmile kliknu na control panel tak se otevre a pak zmizi, neukaze se zadna chyba ani nic, jen proste zmizi, takle to dela furt, a neda se tam nic nastavit,jinak diky za tvuj cas.