Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Řadič audio

Dobrý den, dnes po zapnutí PC se mi objevilo na spodní liště, že není připojen zvuk a po rozkliknutí mám oznámení, že není nainstalováno žádné vlastní zvukové zařízení. Ve správci zařízení mám u Řadiče High Definition Audio trojúhelník.
Zkusil jsem bod obnovy a to nepomohlo, zkusil jsem přeinstalovat ovladač audio a také to nepomohlo.
PC má desku MSI B 150M PRO-DH, procesor Intel I-5, OS Win 10 home 1909.
Prosím, poradíte mi co s tím ? Pomohla by přeinstalace celého PC ?
Děkuji předem za jakoukoliv radu.

Stáhni správný ovladač.
Odpoj Internet.
Odstraň zvukové zařízení včetně SW.
Restart.
Instaluj ovladač, popř. nastav.
Připoj Internet.

Někdy pomůže "Odstranit potíže se zvukem", za pokus nic nedáš.