Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Black screeny pri boote win10

Robil som pred nedavnom dva nb, oba zopar rokov stare (jeden asi 9).
Na oboch bezal pomerne mdlo win10, aj ked pre ten jeden minimalne nedodava uz vyrobca ani ovladace.
Vymenil som disk za ssd a situacia je lepsia az na to, ze mam black screeny pro boote, ci budeni.
To znamena, ze asi 1min sa nic nedeje na obrazovke a nb vyzera ako vypnuty.
Vsade to riesili upgradom biosu, ja vsak mam v tom jednom Pavilione posledny od vyrobcu (z roku 2013) a black screen stale pretrvava.
Da sa to vyriesit nejako inak a co vlastne black screen na tychto obstaroznych strojoch sposobuje?
Btw jeden ma AMD a druhy Intel procak, takze procesorom to nie je.

Edit: Oba nb som klonoval, kedze to boli upgrady myslel som si, ze problem je tam...ten prvy som nasledne spravil cistu instalaciu...nepomohlo. NB boli jeden Probook a jeden Pavilion.

Řešení:

Tak ti pjekne dekuji...toto video som videl nicmenej som ho odignoroval predtym, lebo som to chapal tak, ze sa to stalo po update win10 OS a ja som upgradoval zo starsich OS.
Teraz som sa napojil na dialku na jeden z tych nb a tam to pomohlo, takze sa to evidentne tyka tych AMD grafik.
Druhe pc neviem, ci ma AMD, ale na 99% ma lebo tam bol AMD procak, takze este to skusim tam a zatial ti posielam ako prejav vdaky aspon virtualne :beer: