Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po manuálním přeflashování BIOSu, je Win padělaný

Dobrý den, Mám problém s HP 280 G1, kde se flashoval BIOS, který se nepodařil a následně nic nešlo, monitor, USB. Udělal jsem proto manuální flash BIOSu přes programátor. Najednou vše chodí. Ale Win mi píšou, že je to padělaná kopie Win 7 Professional. Dává to smysl, když EOM klíč byl uložený v BIOSu, který jsem přemazal. Win klíč jsem vyjel pomocí ProduktkeyFinder, takže klíč mám. Při aktivaci mi vyskočí chyba: 0xc004e003. Otázka zní, co s tím? Jak to vyřešit?

Děkuji

Výrobce tak někdy aktivoval windows ale co vím vždy nalepil na bednu štítek s číslem (s jiným číslem !) který se dal použít. Máš ho tam někde ?
Nedávno sem si koupil Windows 7 Ultimate za 50 na aukru, musel sem volat s automatem. Tak by to šlo asi taky řešit...

Druhá možnost narvat ten soubor znovu do biosu, na internetu bylo několik stránek s návody ale už jsou možná promazané. Potřebuješ soubor co se nacpe do biosu, certifikát a klíč. Podle klíče co jsi uschoval to možná najdeš.
Pochopitelně z toho může být zase mrtvý stav ale když máš programátor...

Nebo sehnat někoho se stejnou mašinou kdo ti bios uloží (kdyby to bylo např. z výprodeje v práci).

Počítače, ktoré sú zostavené veľkými výrobcami dodávanými s predinštalovaným systémom Windows, sa dodávajú s dvoma produktovými kľúčmi:

1.) OEM SLP: Tento kľúč je predinštalovaný v systéme Windows. Tento kľúč sa sám aktivuje.

2.) COA SLP: Toto je kód Product Key, ktorý je na nálepke na boku (alebo spodnej časti) počítača. Je to platný produktový kľúč, ale musí sa aktivovať telefónom. (Poznámka: Všetci výrobcovia, ktorí používajú systém OEM SLP, sú podľa zmluvy povinní zahrnúť nálepku Certifikát pravosti (COA)).

Kľúče OEM vyžadujú položku v systéme BIOS, ktorá sa nazýva tabuľka SLIC. Ak BIOS nemá SLIC verzie 2.1, nie je možné ho aktivovať pomocou kľúča OEM SLP.

Hľadaj na nete tutorialy pre: SLIC 2.1

Alebo zdochnutú sedmu aktivuj: daz_loader 2.2.2

Možné záplatovanie sedmy po januári 2020: BypassESU-v4_2.7z