Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zrušení google(gmail) účtu

Zdravím, potrebujem zrušiť jeden gmail účet, ktorý sa vôbec nepoužíva, viem že stačí ho nepoužívať, no ja ho potrebujem zrušiť má cca 1 rok a je tam pár emailov. Účet viem zrušiť až keď sa dostanem do tohoto bodu:
jak_zrusit_smazat_ucet_na_google_04.jpg čo znamená ten prvý odstavec ktorý treba potvrdiť to Áno potvrzuji že i nadále... nikde som sa o tom nedočítal, popr. kde sa dá o tom zistiť priamo v google účte? Ďakujem.

To sú starosti, jednoducho účet 12-mes. nepoužívaj, ani aby sa neotváral v domácom PK (Thunderbirt, Outlook apod), Gúúglejz ho automaticky po roku zruší.

Alebo napíš do ústredia Googlu sľušný mail, že si poctivý, pracovitý, inteligentný, SVK komunistami a eštébákmi dlhoročne prevychovávaný občan a že ho žiadaš zrušiť, ale sa ti nijako nedarí.

Uveď gúúglu tento svoj viac už nechcený, nežiadaný, škaredý, nepekný mail, teda Login/Heslo, aby vedeli a poznali autorizáciu.

Poplatky = platby přes GPay, Google play atd. Pokud jsou takové platby aktivní, pak se budou nadále strhávat - třeba předplatné. To zjistíš ve svém Google účtu, ne v GMail. Pokud nemáš nalinkovanou platební kartu a nic jsi neplatil, pak to řešit nemusíš.

Druhý bod je snad jasný.

Ako píšem, tentp účet je skoro nepoužívaný, v google účte som si pozrel tie platby a nemám tam priradenú žiadnu kartu ani platbu. Pozrel som aj každý email a v žiadnom nieje nastavená žiadna platba, predplatné.