Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8.1 v notebooku

Zdravím potřeboval bych přeinstalovat svůj notebook kde mám windows 8.1 Po zakoupení jsem jednou už přeinstaloval ale již si to nepamatuji.Windows bude někde v notebooku schovaný a tedy by to mělo být jednoduché bez usb nebo dvd s windows.Utikám googlit a zjistit jak na to,kdyby někdo věděl budu rád za rady.Zde je odkaz na můj proffesionální notebook :D produkt

Pridavam sa aj ja so svojimi stovkami instalacii na Kurtovu stranu.
Pravdu povediac Win10 okrem ovladania oproti Win10 neprinasa ziadne pozitivum. Ano mam radsej Win7, pretoze ovladanie win10 je pre admina skriplene, ale to je jediny dovod preco mam doma este tento OS.
Mozem win10 vycitat automaticke aktualizacie a kopec inych veci, ale nie to, ze nebezi svizne na 2 alebo 4GB ram...naozaj bezi a to, ze si ju celu zozerie pre seba jo normalny jav a on ju v pripade potreby uvolni pre dany sw, takze nie je pravda, zeby bol zasekany.