Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smazané fotky

Zdravim, moje maminka si dneska rano smazala vsechny fotky v mobilu. Ma samsung galaxy s 3 neo a v galerii nemuzu dohledat kos, kde bych tyto fotky obnovil. Na google jsem nasel, ze fotky najdu v aplikaci fotky ( ktera je od google) aplikaci jsem se snazil zapnout ovsem, nejde zapnout diky tomu, ze je mobil jiz 6 let stary a prestala popdora od google+. Jak tedy muzu fotky ziskat zpet? Je nekde koš v galerii ale nevsiml jsem si ho? Dekuji za rady

Pokud se zalohovaly na uloziste goigle, pak zkus obnoveni.
Do galerie na Google se muzes podivat i pres web z pocitace.
Co se tyka obnoveni dat ve vnitřní paměti telefonu, tam bych moc šancí neviděl a cim vic se bude s telefonem pracovat, tim bude šance nižší.