Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIN 10

Ahoj všem..Nedávno jsem instaloval win 10 PRO na notas asus Asus X551C a zdá se mi,že jse dost seká..Win je stáhnutý přímo od Microsoftu..Už předtím tam byli WIN 10 64bit a dlouho nabíhal plus jse sekal..Doufal jsem,že reinstalací poběží svižně,bohužel..
Existuje něaký program,který umí proklepnout paměti,procesor,disk a td?
Díky za odpovědi.

Ide o to, s akým CPU Intel je vybavený.
Dodáva sa s troma modelmi Intelov: Intel® Core™ i3 3217U Processor, Intel® ULV Pentium® 2117U Processor, Intel® Celeron® 1007U Processor a všetky sú slabé. RAMky 1600MHz. Integrovaná Intel grafika - slabá, pomalý HDD.
Tento NB je low-end. Pre W10 nevhodný.

. Dvoujádrový procesor Intel Celeron 1007U (1.5GHz); 4GB RAM (DDR3); 15.6" HD (1366x768 bodů) displej; 500GB HDD;

no zadny express to neni, ba ani rychlik. Je to neco mezi osobakem a spesnym vlakem. Spise ten osobak.
Pomaly procesor, pomaly disk, prumerna pamet.
Ale lidi jsou ruzni, nekteri napisou : muj (pomaly) trabant jede pomalu a zasekava se, (rychly) BMW me v pohode predjizdi
Servisni technik to rekne diplomaticky : vykon a odezva systemu odpovida konfiguraci systemu
V roce 2014 si zakoupim levny notebook za 9 - 10.000 a v roce 2020 ocekavam vykon notebooku z roku 2020 v cene 30.000

podřadný procesor (odpad na úrovni atomu), malá ram, asi ssd ale nějaký tajný podřadný typ.
na flash hry to nemá zrovna nejvýkonnější procesor, ale třeba to někomu stačí.
buď dokoupit ram, jestli to vůbec má volný slot, nebo to věnovat bezdomovcům.

ten slabý hw by utáhnul leda win xp, kdyby pro něj existovaly ovladače. tak snad nějaký linux, ptej se místních masochistů.