Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno exFAT nebo NTFS

Ahoj všem, poradí mi někdo jestli mám externí disk který využívám po většinu času na TV (filmy,seriály,fotky) naformátovat na exFAT nebo NTFS? díky za odpověď.

exfat s tebou nevyfakuje na jiném pc kvůli přístupovým právům. (není to neřešitelné, stačí mít na ntfs disku práva pro "everyone")
ne všechny tv, dvd přehrávače, stb, autorádia a hifi věže podporují exfat, vyzkoušej. ale stejně tak nemusí telka podporovat ntfs, chce to zkusit konkrétní model co máš doma.

bacha na to, jestli fotky z mobilů apod mažeš a necháváš je jen na tom externím disku.
stačí jedno blbé odpojení usb disku a kde byly fotky.