Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zaseklá aktualizace

Zdravím,
Chtěl jsem nainstalovat Windows 10 na notebook na kterém jsem měl Windows 7, všechno se stáhlo a poté se notebook restartoval a stále jsou tam Win 7 a probíhají nějaké aktualizace, které se zaseknou na 35% a nikdy se nedokončí. Můžu je nějak přeskočit a dostat se na plochu?
Díky

Pri Inovácii z W7 na W10 musíš trpezlivo čakať, aj celú noc, než sa dáta prešrotujú.

Len ten binec v Registroch a roote C:\ nechci upratovať.

Dism++, číňan v lište Options - Expert mode, si dokáže s niečím takýmto dosť dobre poradiť. Lenže tých cca 6000 neplatných kľúčov v Registroch sa bez profi plateného RegCleaner typu, Registry First Aid Platinum 11.3, nezbavíš. W10 bude pri reštartoch PC velice pomalá než popreskakuje hluché a neplatné kľúče v databáze, torzá z W7 a nechceného SW.

Ideálne bude po Inovácii zo sedmy na desinu stiahnuť si ISO W10, vyčistiť nultý sektor na pevnom disku a vykonať úplne čistú inštaláciu W10 x64 na naformátovaný systémový oddiel, lebo servery MS už majú tvoje ID HW spolu s pridelenou licenciou podchytené na ústredí, teda nemusíš sa starať o platnú licenciu (key) k inovovanej W10.