Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Intel Core i5-5200U

Zdravím :),
jako člověk s minimální znalostí v oblasti IT bych se chtěla zeptat, jestli je procesor Intel Core i5-5200U v notebooku dostačující pro běžné studentské využívání - internet, word, občas nějaký film (aktuálně využívám kodi pro filmy, které mi teda na současném notebooku dost zlobí, ale to je možná samotným kodi nebo wifi). Hry nehraji a určitě s nimi ani nemám v plánu začínat.
Předem díky za každý názor :)

Hádám, že 512 SSD a 12 GB RAM DDR3 by mohlo být v pořádku, zajímal mě konkrétně ten procesor, protože jsem četla vesměs negativní recenze - na druhou stranu od lidí, kteří asi potřebují na tom notebooku dělat víc než já.