Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor k x boxu

Zdravim..prosim poradi nekdo,jaky monitor koupit k x box one s? Syn ma tv,ale chce monitor..bohuzel nevim jaky, aby sel zapojit a k x bpxu pasoval..Nejlepe odkaz na nejaky v alze...dekuji moc!

snad všechny nové monitory mají digitální vstup, to bývá display port nebo hdmi.
co má ta verze xbox na sobě za konektor nevím, budete se muset podívat (nahoře dp, dole hdmi). existují i miniverze, to snad xbox nemá.

monitor se vybírá podle úhlopříčky - taky netuším, co dítěti vadí na tv a co očekává od monitoru, má si poručit jak velký a drahý chce, jestli má mít i zabudované reproduktory (zvuk z nich nestojí za moc).

omezovat se na výběr v alze - škoda mluvit.

Ma to spis na hrani, nebo sledovani videa, Netflix a podobne ?

- Jestli video, tak mozna zvolit uvazovat i o 4K monitoru.
- Na strilecky a takové ty rychlejsi hry mozna IPS, na RPG etc bych uprednostnil AMVA+, samozrejme jedno jde pouzit na druhé.

- Jestli hlavne hrani, tak 60Hz FHD 1080p (stejne je vetsina her zamkla na 30 snimku/s, a na tech par co jsou 60FPS vic jak 60Hz nepotrebuje).

Nebylo by naskodu, a neni podminkou kdyby monitor umel i FreeSync, v pripade monitoru 4K FreeSync 2.0.

1,4 nekde zase jine cislo..tak spis proto tapu..

Jednoduse reseno, 1.4 staci na 1080p (FullHD), pro vysi rozliseni & Hz je zapotreby pro spravny a korektni chod HDMI 2.*.