Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje klávesnice monitor ani myš

Zdravím, dnes nám vyplnuli elektřinu a z nějakého důvodu mi po zapnutí proudu nejde zapnout PC. Myš ani klávesnice nesvítí. Jednou se mi to už stalo a tenkrát pomohlo resetovat BIOS ale to tentokrát nepomohlo a když chci PC vypnout tak mi to přes power tlačítko nejde i když ho držím dlouze, dioda na základní desce při držení blika, musím vypnout přes zdroj. PC je starý cca 3 měsíce takže bych vyloučil, že by mohlo být něco zničené.

PC je starý cca 3 měsíce takže bych vyloučil, že by mohlo být něco zničené.

Svatá prostoto. Reset CMOS s PC odpojeným od sítě 230 V. Když to nepomůže, odpojit kabely ke spínači na case a zkusit zapnout PC krátkým zkratováním pinů pwr_on na základní desce.