Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jde zvětšit RAM u noťasu?

Zdravím, mám u noťasu 2 GB DDR3. Je možný to nějak zvětšit? Přikoupit? A jak to tam dát? Někde sem to už četl ale bylo to z roku 2017, byla u toho i fotka kde byl noťas "rozebranej", takže z toho sem pochopil že bych se musel mrknout "dovnitř" jestli by to šlo. Takže asi to nebude tak jednoduchý, že bych to jen připojil přes USB že? Rozebrat a mrknout se můžu. Je to ale možný nebo ne?

Ono je notebooků hodně značek a typů, svůj neuvádíš.Tak si musíš zjistit, zda tam jsou vůbec sloty na přidání RAM, někde jsou paměti jen napevno.A přes USB RAM fakt nepřidáš.
edit:zase byl kolega o vteřinu rychlejší, ale píše v podstatě to samé.

emachines byla divize pro totální dno od aceru. (nově ty hnoje značí acer aspire řady e)

Ten noťas šlape jako novej

kdyby to tak bylo, tak by sis tu nestěžoval. vyhoď ten odpad.
kancelářský cpu, naprosto nedostatečná ram, pomalý disk, grafika pro 2D bez složitých efektů.

jo ty chceš na tom krámu hrát hry? nech se vyšetřit. a potom požaduj vrácení poněz po tom, co ti nákup toho shitu doporučil.

z popisu čtu - a třeba cpu-z by to mohl potvrdit:

Rozvržení paměti: 1 x 2 GB
Paměťové sloty: 2x SO-DIMM

dokoupením stejného 2gb modulu z toho uděláš pomalý kancelářský notebuk. na hry stále zapomeň.

Jo šlape jako novej, starý hry na něm jdou úplně normálně hrát. Bohužel při kupování těch novejch sem si neuvědomil že to má nějaký požadavky. No a když to byl takovej propadák, tak jak je možný že ten noťas funguje tolik let? Většina novejch noťasů (co sem tak slyšel) vydrží dva roky a to není jen u noťasů ale u elektroniky celkově :/ To je taky jeden z důvodů proč se mi nechce kupovat novej. No nic, nový hry si nezahraju, jedině až tenhle odejde a koupí se novej.