Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prosba o vytvoření jednoduchého batch skriptu pro AviDemux: *.ts -> *.mp4

Dobrý den,

mohl bych poprosit o vytvoření jednoduchého skriptu pro AviDemux (mám 2.7.5 pro Windows)?

Z nahrávacího zařízení mám hromadu souborů ve formátu .ts , a potřebuju je zkonvertovat na .mp4.

V AviDemux to po jednom udělám tak, že .ts soubor otevřu, v položce Výstupní formát zvolím MP4 Muxer, a pomocí tlačítka Nastavit vyberu políčko "Vynutit poměr stran" 16:9. Nic jiného neměním, pak dám Soubor - Uložit a hotovo.

A teď jde o to, že těch souborů jsou desítky až stovky, tak bych potřeboval to dělat dávkově.

A nemá pro mě cenu se to nějak učit, protože toto je zatím jediné, co s tímto programem potřebuji dělat.

Nebyl by někdo tak hodný a nenapsal mi pro to jednoduchý skript? Stačí sem v textové podobě, dokážu si to zkopírovat, stejně jako upravit cesty. Víc ale ne, zkoušel jsem to dle nějakých návodů a nešlo mi to (chybí mi v tomto naprosté základy).

Předem děkuji za pomoc

podla tohto prikladu by som potreboval prekonvertovat len audio do aac..

set avidemux="c:\Program Files\Avidemux 2.7 VC++ 64bits\avidemux.exe"
set videocodec("Copy")
set audiocodec("copy")
set setContainer("MP4", "muxerType=0", "optimize=1", "forceAspectRatio=True", "aspectRatio=1", "rotation=0")
for %%f in (*.ts) do %avidemux% --video-codec %videocodec% --audio-codec %audiocodec% --load "%%f" --save "%%f.mp4" --quit

takze som skusil toto, ale samozrejme nefunguje...co tam treba doplnit?

set avidemux="c:\Program Files\Avidemux 2.7 VC++ 64bits\avidemux.exe"
set videocodec=Copy
set audiocodec=FDK_AAC
for %%f in (*.avi) do %avidemux% --video-codec %videocodec% --audio-codec %audiocodec% --load "%%f" --save "%%f.mkv" --quit

no ja nie som zrovna odbornik na tieto prikazy a skripty...takze akym prikazom spustim v prikazovom riadku ten davkovy subor?

/// tak sa mi to podarilo spustit cez ten prikazovy riadok ale vysledok je ten isty...ked sa spusti avidemux, tak sa to skratka neprepne na ten codec ktory ja potrebujem ale je tam vzdy copy

vidim ze aj niekomu inemu to neslo

https://forum.videohelp.com/threads/398365-AviDemux-Batch-Convert-Audio-and-Video-Problem

...taky skvely program a taku zakladnu vec nema vo vybave, to nepochopim