Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem win 7 - jde stáhnout na stránkách Microsoftu?

Ahoj,mohl by mi někdo,pokud to jde poslat odkaz na stažení win 7 home premium na stránkách microsoftu? Potřebuji ho nejdříve otestovat na jednom notasu,než zakoupim licenci...Win 10 je na něm dost pomalej...Na stránkách microsoftu to po mě chce klíč..
Notas je dvoujádro 1,5 gh,4 gb ram,ale dle rad laicky řečenonic moc hardwer...Notas je určen pouze na běžnou práci na netu či přehrání filmů a něaká ta obyčejá hra..Díky

Změna nedostatečného předmětu, původně: win 7 (host)

w7 až w10 budou podobně rychlé, na tom není co zkoušet.
pro stažení ze stránek ms potřebuješ ne-oem product key, čili krabicovou licenci. tu koupenou nemáš a vzhledem k ceně bys o ní neuvažoval, ostatně prodej už skončil.

nepíšeš co to je za tajný notebuk, pro jaký systém má podporu ovladačů, viz stránky výrobce.
i na už nepodporované krámy se dá nainstalovat w10 a mohlo by to fungovat.

pokud je tím doujádrem pochybný atom, tam je každá rada drahá, kromě vyhození nebo odprodeje na inzerát.