Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Automatické odhlášení uživatele Windows 10

Zdravím,

chci se zeptat zda existuje nějaká možnost automatického odhlášení uživatele spuštěním nějakého .bat souboru třeba přes plánovač úloh v určitý čas? Mám takto nastavené vypínání PC ale nyní potřebuji na jednom PC řešit i automatické odhlášení v konkrétní čas, například ve 22:00 každý den.

Lze toto nějak nastavit?

Díky moc.

lidi se nám přihlašují přes vpn vzdálenou plochou na firemní pc, ms jim ve své dlouholeté tuposti poschovává možnost odhlášení, zato dovolí ten servisní krám vypnout. tak jim do allusers doplním na plochu zástupce s parametry, jak píšeš.
pro plánovač to tuším vyžaduje celou cestu:

%windir%\system32\shutdown.exe -l -f -t 0