Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaká grafická karta se mi zde vleze?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat mám skřín Thermaltake Element Q Mini-ITX a bojím se toho, že se mi do ní žádna grafická karta nevejde, protože jsem na netu nenašel nic, kde by něco takového ukazovali... Pokud někdo o nějaké výkonné grafické karte do 5-6k víte, dejte vědet... Díky

pěkná skříňka, mě se ty malé věci líbí.
jak už psal kolega: to je na low profile kartu, šířky 1 slot. i kdyby se vyhodil držák dvd a vešla tam karta plné výšky, nevýkonné 1-slotové provedení zůstane, i zdroj dá jen 180w.
gt1030 jsou za cenu přes 2t nevýhodné: https://www.sbazar.cz/matheew.jac/detail/111049490-graficka-karta-gigabyte-gt-1030-low-profile-2g
aukce ebay: https://www.ebay.com/p/899135624?iid=193483710657
díval jsem se ještě na rx550, dělá se i v provedení 1.5 slotu a to už se nevleze.

k tomu procesoru se tak málo výkonná (spíš kancelářská) karta nehodí: pouvažuj na jinou skříní, gtx1650 a výš a samozřejmě zdroj 400-500w.