Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebookový hdd v pc?

Dobrý den, jaký máte názor na to když dám do PC notebookový hdd? Bude to mít vliv na jeho životnost? Nepoškodí se? Konkrétně chci dát do PC 2,5" HDD z Lenovo ThinkPad t520. Deska je Fujitsu D3061-B1, zdroj Zalman MM600W. Děkuji za odpovědi.

windows si trvale sledují a cachují všechny disky, roztahují přes ně koš a body obnovení, na pozadí běží zbytečný defender a indexace co všude strkají rypák ...
takže k podprůměrnému ssd green se přidá obsluha souborových systémů na pomalých discích.
7.200ot na notebukovém disku budiž, ale aby neměl pomalý seek.

když je 500gb disk hlučný a jen zálohovací, buď ho odpojuj, nebo rovnou vyhoď.
a zkontroluj si hlavně na něm ale i na tom notebuku smart hodnoty: https://crystalmark.info/en/software/crystaldiskinfo/