Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDMI 2.0 4K HDR - vypadává obraz

Dobrý den, mam televizi Hisense H50B7100 připojenou k PC a při funkci vylepšený format HDMI 2.0 4K HDR vypadává obraz, při standardním formátu funguje normalně. Chtěl bych se zeptat zda je problem v TV nebo grafice nebo v HDMI
PC: gtx 1060 3g
HDMI: https://www.alza.cz/alzapower-premium-hdmi-2-0-high-speed-4k?dq=5514506
Pozn. raz jsem už reklamoval televizu protože to HDMI nefungovalo

Změna předmětu, původně: HDMI (host)

při funkci vylepšený format HDMI 2.0 4K HDR

To je co ? Myslis fukci HDR v nastaveni Windows 10 ?
Na kolik mas nastavenych Hz pri te 4K na tom vystupu PC ? (zkus jen 2160@30Hz pro zacatek)
U nekterych TV, je zapotreby v nastaveni HDMI povolit 2.0, jelikoz muzou byt nastaveny jen standartne na Auto, nebo 1.4.
(jestli jde o sledovani filmu, povolil bych v PC i Ycbcr422 + half-range ktery zacina na 16-*, kde full-range pro RGB (ktery podporuje cely rozsah 0-255) ma jinak nastavenou cernou)