Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s obrazovkou

Zdravím, chtěl bych se zeptat, týden zpět mi vyhořela nabíječka u notebooku, jelikož sem v notebooku neměl baterii, hned se vypl.
Dnes když mi došla nová nabíječka sem po zapnutí notebooku zjistil, že mi tam v pozadí zůstal přetisk plochy ještě ze dne kdy mi nabíječka vyhořela (foto v příloze) Tak bych se chtěl zeptat o co jde, jak to vyřešit, popř.jestli koupit nový display.

Díky moc za každou radu :)

nejsem opravář lcd monitorů, ale myslím, že to má displej za sebou.
že umírající adaptér tomu bez stabilizace baterkou poslal takovou šlehu, že to něco (budiče displeje nebo ips podsvícení) vzdalo.
zatím si zkus vystačit s externím monitorem, sháněj na ebay náhradní displej a doufej.