Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Systém windows nemá přístup k programu comic life 3

Dobrý den . Na mém pc (windows 10) jsem do včerejška použival program Comic life 3 , který normálně šlapal , až do doby , než se na pravé straně compu objevila nějaká hláška , jestli tomu důvěřuji a nebo né , a já se spletl a tuknl na to , že neduveřuji , a tím pádem začly problémy . Když jsem chtěl program znova pustit vyhodilo mě to tento nápi .../....systém windows nemá přístup k určenému zařízení , cestě nebo souboru. k přístupu k položce pravděpodobně nemáte patřičné oprávnění ...../....a finito , program nenastartuje . Zkoušel jsem i možnost spustit jako správce , dočasně zakázat windowsovský antivir , zaškrkal v zabezpečení nějaká okýnka , ale nic .Zkoušel jsem program přeinstalovat , nahrát i jinou verzi , např portable , ale nic nepomáhá ...prosím o vstřícnou radu , jelikož program používám denně ...Děkuji Obr

Zrejme Defender zablokoval prístup k zložke a súborom.

Nájdi modrý potenciometer pre ochranu Ransomware a zložiek v Defender (Centrum zabezpečenia) a povoľ zložke znovu prístup. Je to klikačka ako u blbých, ale časom sa to poddá.

Nemám Defender pred sebou, ale nejak tak by to malo vypadať. Defendera som sa zbavil načisto ntLite z ISO W10.

Ešte skús tento xindel, vypne sa ním Defender,

https://www.sordum.org/9480/defender-control-v1-6/

ale nie všetky jeho možnosti, Defender W10 je sviňa, strká rypák všade kde nemá.