Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chybné USB

Dobrý deň prajem. Prosím Vás o radu. Mám problém s USB... PC mi ho načíta, ale vypisuje iba "vymeniteľný disk" s 0kb...Požaduje formátovanie, ale formátovať sa nedá. Ak skúsim otvoriť vypíše mi Vložte disk do jednotky. Po zadaní "chkdsk" vypisuje :Svazek nelze otevrit pro primy prístup. Už naozaj neviem co s tým a rada by som nejak zachránila tie súbory, ktoré som tam mala. Veľmi pekne ďakujem za každú radu.

1) nepučovat - pak vzniká průser.
2) windows cachují strukturu disků, čím větší a pomalejší, tím déle jim trvá připojení a odpojení.
dáš ikonu odpojit, windows vyhodí bublinu a ty myslíš, že je hotovo. ale tupý systém vůbec neví, že dioda na externím disku ještě nejmíň 2s bliká.