Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem userscript na "opravu" lazy-load obrázků

zdravim,existuje userscript nebo rozšiřeni do prohlížeče ,který by umělo takovou jednoduchou věc?

*** u obrázků IMG, který nemají SRC nebo se nenačtou, aby je ten pomocník načetl (a chytře zjistil , kde je/jsou jejich src(/set) zapsaný.... *** Jde mi o univerzální řešení, které by fungovalo na všech webech (většinou velké americké noviny/deníky/blogy/ ), takže tam musí být trochu nějaké inteligence (hoooky, eventy, onload,onerror, prohledávání atributů)

Důvod: šíří se takový nešvar, že některé weby ve snaze být chytřejší dělají "lazy loading" obrázků. jenže to dělají po svém (například v lepším případě v atributu data-original přímo v tagu obrázku) a bez skriptů se takový obrázek nenačte. Skripty mám vypnuté, jelikož jenom každého otravují (a vím že i na druhou stranu zajišťují i tohle "diy" načítání obrázků)

tak to jsi tupí, protože nehledám

skript, který by vykonal práci toho skriptu, který jsi zakázal? Hm.

, protože tím bych se dostal tam, kde jsem byl a tvůj mozek to není
Když už, tak aby vykonal práci skriptu,týkající se obrázků a to je celkem nerealizovatelné.
Takže hledám skript, opakuji, který nějak chytře zjistí, obrázky na stránce, které by se měl načíst ale nenačetly, podle nějaké heurestiky (jako img bez atributu src nebo procházením všech tagů img s nějakou anomálií nebo jinak)
cílem je ,aby byly vyřezeny skripty od domény, a userscript "funkcionalitou bokem" nahrál obrázky .

k noscript se ani nemá cenu vyjadřovat, nevíš která bije

doplněk noscript mi je k ničemu, kromě toho jeho funkci si mohu suplovat umatrix pluginem.

To IQ sis měřil sám?

To je ústavní doktor pro stálé klienty poradny? Možná by měl dojet za Prototopovem, protože jeho léčba vůbec nepomáhá (rozhodně ne jenom tobě),

ale třeba je to jinak, třeba ten doktor jim jen píše "razítko na hlavu", aby mohli sem na poradnu. Něco jako posudkoví lékaři před vojnou.

*?*